Vyhledávání dovolené v Turecku

Ceny v Turecku

Jak draho je v Turecku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Turecku? Víte za kolik peněz se v zemi cestuje? Zajímá vás ceny v Turecku v mezinárodních měnách jako je Euro nebo Dolar? Vyzkoušejte stránky ceny Turecko.

Ceny v Turecku
Místní pivo v láhvi 0.5 l alkohol a cigarety38 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev alkohol a cigarety51 Kč
Místní pivo točené 0.5 l alkohol a cigarety61 Kč
Značkové cigarety alkohol a cigarety76 Kč
Láhev vína střední kvality alkohol a cigarety188 Kč
Láhev kvalitního vína alkohol a cigarety254 Kč
Taxi - cena za 1 km doprava15 Kč
Taxi - nástupní sazba doprava25 Kč
Měsíční kupón na hromadnou dopravu doprava584 Kč
Voda 0.33 l nealkoholické nápoje5 Kč
Voda 1.5 l nealkoholické nápoje10 Kč
Coca-Cola 0.33 l nealkoholické nápoje18 Kč
Coca-Cola nealkoholické nápoje20 Kč
Džus nealkoholické nápoje23 Kč
Cappuccino nealkoholické nápoje48 Kč
Dámské šaty oblečení a obuv630 Kč
Značkové džíny oblečení a obuv1118 Kč
Pánské sportovní značkové boty oblečení a obuv1237 Kč
Pánské značkové kožené společenské boty oblečení a obuv1252 Kč
Okurka potraviny10 Kč
Chléb 500 g potraviny10 Kč
Brambory 1 kg potraviny13 Kč
Rajčata 1 kg potraviny15 Kč
Plnotučné mléko 1 l potraviny15 Kč
Zmrzlina - kopeček potraviny15 Kč
Hlávkový salát potraviny15 Kč
Bageta potraviny15 Kč
Mléko 1 l potraviny18 Kč
Airan - nápoj vyrobený z jogurtu a vody potraviny18 Kč
Jablka 1 kg potraviny18 Kč
Meloun potraviny20 Kč
Pomeranče 1 kg potraviny20 Kč
Káva potraviny23 Kč
Sušenky potraviny23 Kč
Chléb potraviny30 Kč
Avokádo potraviny36 Kč
Rýže 1 kg potraviny36 Kč
Hrušky potraviny38 Kč
Meruňky potraviny38 Kč
Jahody potraviny38 Kč
Vejce 12 ks potraviny38 Kč
Mango potraviny46 Kč
Broskve potraviny46 Kč
Kuřecí prsa 500 g potraviny46 Kč
Banány potraviny46 Kč
Jogurt potraviny46 Kč
Sýr 500 g potraviny53 Kč
Nektarinky potraviny53 Kč
Kiwi potraviny61 Kč
Višně, třešně potraviny64 Kč
Kuřecí prsa 1 kg potraviny86 Kč
Sýr 1 kg potraviny122 Kč
Olivový olej potraviny175 Kč
Olivy potraviny269 Kč
Salám potraviny503 Kč
Mandle potraviny899 Kč
Čaj potraviny1283 Kč
Cappuccino restaurace46 Kč
Pivo v restauraci 0.5 l restaurace53 Kč
Obyčejná večeře v restauraci restaurace71 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev restaurace76 Kč
Menu ve Fast Foodu restaurace91 Kč
Jídlo v levné restauraci restaurace107 Kč
Míchaný nápoj restaurace112 Kč
Jídlo v lepší restauraci o třech chodech restaurace188 Kč
Vyhledávání dovolené v Turecku

Na této stránce naleznete: Jak draho je v Turecku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, oblečení a obuv, alkohlické a nealkoholické nápoje v Turecku? Ceny v Turecku.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Turecku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Turecku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Ceny v Turecku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Turecku? Vybírejte pobyt v Turecku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Turecko 2023 nebo Turecko 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Turecko 2023 nebo First Minute Turecko 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Turecko levně nebo luxusní dovolená Turecko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Turecku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Turecko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Turecku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Turecku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Turecku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Turecko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Turecko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Turecko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Turecku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Turecka objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Turecku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Turecko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Turecku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Turecku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Turecko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Turecku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Turecko.

Zajímá vás jak draho je v Turecku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Turecku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Turecku.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Tureckolastminute.cz 2023, všechna práva vyhrazena.