Vyhledávání dovolené v Turecku

Dovolená Belek

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Surfování, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Bowling, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Wifi zdarma.

Dovolená Belek

Cornelia De Luxe Resort

7.10. - 16.10.2022
All Inclusive
✈ Praha

 
63 319 Kč
45 590 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Belek, v ubytovacím zařízení Cornelia De Luxe Resort s počtem hvězdiček: 5, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 7. října do neděle 16. října 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Cornelia De Luxe Resort levně se slevou 28 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 45590,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená, přímo u moře - přímo u pláže, podzim 2022/2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 18 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 96 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Magic Life Belek (Ex Club Asteria Belek) - Belek Dovolená

Magic Life Belek (Ex Club Asteria Belek)

7.10. - 17.10.2022
All Inclusive
✈ Praha

 
42 863 Kč
34 290 Kč

Dovolená Turecko Last Minute 2022 v lokalitě Belek, v Magic Life Belek (Ex Club Asteria Belek), s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 11 dní, 10 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 7. říjen 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 17. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 12 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 20 % je nyní aktuálně v ceně 34290,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Magic Life Belek (Ex Club Asteria Belek) je 92 % podle referencí od 566 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Surfování, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Bowling, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma.

Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa - Belek Dovolená

Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa

8.10. - 14.10.2022
All Inclusive
✈ Praha

 
23 568 Kč
22 390 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Belek, v ubytovacím zařízení Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa s počtem hvězdiček: 5, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od soboty 8. října do pátku 14. října 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa levně se slevou 5 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 22390,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená, přímo u moře - přímo u pláže, podzim 2022/2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 57 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Tobogány, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Limak Arcadia Sport Resort - Belek Dovolená

Limak Arcadia Sport Resort

9.10. - 19.10.2022
Ultra All inclusive
✈ Budapešť

 
 
34 214 Kč

Dovolená Turecko Last Minute 2022 v lokalitě Belek, v Limak Arcadia Sport Resort, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 11 dní, 10 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 9. říjen 2022 a návratem/příjezdem: středa 19. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Budapešť, s odletem za 14 dní. Pobyt je se stravou formou ultra all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 34214,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená, přímo u moře - přímo u pláže, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Limak Arcadia Sport Resort je 92 % podle referencí od 133 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Magic Life Belek (Ex Club Asteria Belek) - Belek Dovolená

Magic Life Belek (Ex Club Asteria Belek)

9.10. - 22.10.2022
All Inclusive
✈ Praha

 
49 250 Kč
33 490 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Belek, v ubytovacím zařízení Magic Life Belek (Ex Club Asteria Belek) s počtem hvězdiček: 5, v délce 14 dní (dvoutýdenní pobyt), 13 nocí. Termín ubytování je od neděle 9. října do soboty 22. října 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Magic Life Belek (Ex Club Asteria Belek) levně se slevou 32 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 33490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená, podzim 2022/2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 566 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 92 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Surfování, Tobogány, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Bowling, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Wifi zdarma.

Siam Elegance - Belek Dovolená

Siam Elegance

9.10. - 16.10.2022
Ultra All inclusive
✈ Praha

 
44 862 Kč
39 927 Kč

Dovolená Turecko Last Minute 2022 v lokalitě Belek, v Siam Elegance, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 9. říjen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 16. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 14 dní. Pobyt je se stravou formou ultra all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 11 % je nyní aktuálně v ceně 39927,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená, přímo u moře - přímo u pláže, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Siam Elegance je 84 % podle referencí od 299 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Aydinbey Famous Resort - Belek Dovolená

Aydinbey Famous Resort

9.10. - 12.10.2022
All Inclusive
✈ Vratislav

 
17 394 Kč
10 958 Kč

Aydinbey Famous Resort - informace

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Belek, v ubytovacím zařízení Aydinbey Famous Resort s počtem hvězdiček: 5, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od neděle 9. října do středy 12. října 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vratislav s odletem za 14 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Aydinbey Famous Resort levně se slevou 37 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 10958,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená, přímo u moře - přímo u pláže, podzim 2022/2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 99 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).


Poloha

Moderní hotelový komplex, který je součástí řetězce AydinbeyGroup Hotels, se nachází ve vzdálenosti 15 km od Beleku a zhruba 40 km od letiště v Antalyi. Dopravu do Beleku zajišťují minibusy (dolmuše) nebo taxi. Písečná pláž, za kvalitu oceněná Modrou vlajkou EU, se rozkládá přímo před hotelem. Letiště v Antalyi je vzdáleno asi 40 km od hotelu, centrum Antalye leží ve vzdálenosti 45 km. Vzdálenost od Beleku činí 15 km, od Seriku je hotel vzdálen 12 km.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, dvě a la carte restaurace, lobby bar, bar u bazénu, obchodní pasáž a konferenční místnost, čistírna, Internet cafe s počítačovými hrami, kadeřnictví, Disko bar, Dream bar a Snack – Beach bar. Součástí hotelového vybavení jsou dva venkovní bazény (z toho jeden se skluzavkami) a vnitřní bazén. Dětem se nabízí dětský bazén, miniklub pro děti 4 – 14 let a miniknihovna.

Ubytování

Hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC), které jsou vybaveny telefonem, televizorem se satelitním příjmem, trezorem, minibarem (za poplatek) a náleží k nim balkon.

Strava

Hotel nabízí stravování v programu ultra All inclusive, který probíhá mezi 10:30 – 24:00 hod. program zahrnuje snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu v hotelové restauraci, lehký snack během dne a výběr místních alkoholických a nealkoholických nápojů.

Služby

Hotel pro své hosty pořádá pravidelné animační programy. Hosté mohou využít turecké lázně, saunu, fitness centrum, stolní tenis, šipky, hřiště pro plážový volejbal, petanque, step aerobik a vodní gymnastiku. Bezdrátové internetové připojení (Wi-Fi) je dostupné v lobby baru. Za poplatek je k dispozici internetová kavárna a možnost zahrát si počítačové hry, kulečník, masáže a SPA, služby centra krásy, kadeřnictví, služby lékaře, půjčovna aut, motorek a kol, čistírna a možnost hlídání dětí.

Pláž

Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti písečné pláže. Plážový servis (slunečníky a lehátka) je poskytován zdarma. Hosté mohou za poplatek využít nabídky vodních sportů (parasailing, šlapadlo, kanoe, windsurf).

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Surfování, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Wifi zdarma.

Aquaworld Belek (Ex. Waterworld Belek) - Belek Dovolená

Aquaworld Belek (Ex. Waterworld Belek)

12.10. - 26.10.2022
Ultra All inclusive
✈ Budapešť

 
57 962 Kč
53 905 Kč

Dovolená Turecko Last Minute 2022 v lokalitě Belek, Aquaworld Belek (ex. Waterworld Belek), v Aquaworld Belek (Ex. Waterworld Belek), s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 12. říjen 2022 a návratem/příjezdem: středa 26. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Budapešť, s odletem za 17 dní. Pobyt je se stravou formou ultra all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 7 % je nyní aktuálně v ceně 53905,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená, přímo u moře - přímo u pláže, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Aquaworld Belek (Ex. Waterworld Belek) je 88 % podle referencí od 121 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Surfování, Tobogány, Fitness, Bezbariérový přístup, Bowling, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Port Nature Resort & Spa - Belek Dovolená

Port Nature Resort & Spa

12.10. - 26.10.2022
Ultra All inclusive
✈ Budapešť

 
 
40 612 Kč

Port Nature Resort & Spa - informace

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Belek, Boğazkent, v ubytovacím zařízení Port Nature Resort & Spa s počtem hvězdiček: 5, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od středy 12. října do středy 26. října 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Budapešť s odletem za 17 dní. Tento pobyt je se stravou formou ultra all inclusive. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Port Nature Resort & Spa, který je aktuálně na prodej online v ceně 40612,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená, podzim 2022/2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 16 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).


Poloha

PortNature Luxury Resort Hotel&Spa se nachází na pobřeží moře a má vlastní pláža velký aquapark s 18 skluzavkami. Hotel stojí 40 km od letiště Antalya.Centrum Antalye leží ve vzdálenosti 50 km.

Vybavení

K vybavení hotelupatří vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 5 restaurací s obsluhou(nutná rezervace, za poplatek) několik barů, bar u bazénu irská hospodapatisserie. Wi-Fi v celém areálu (zdarma), diskotéka, obchodní centrum,kadeřnictví, 3 konferenční místnosti, koncertní aréna, 6 bazénů (lehátka,slunečníky a osušky zdarma), krytý vyhřívaný bazén (v letních měsících uzavřen),dětský bazén aquapark, krytý bazén miniklub, klub pro starší děti a proteenagery dětské kino.

Ubytování

PortNature Luxury Resort Hotel&Spa má pro hosty připraveny moderně zařízené,zvukotěsné pokoje s rychlovarnou konvicí, minibarem a bezplatným Wi-Fi. Zněkterých si můžete užívat výhled na moře.

Strava

Program ultra all inclusive zahrnuje snídaně, pozdnísnídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, dietní a vegetariánskýkoutek, během dne bohaté občerstvení, gözleme, zmrzlina Carte d‘Or, nočníobčerstvení, neomezené množství nealkoholických nápojů (během snídaně čerstvýpomerančový džus, energetické nápoje k dispozici po celý den)a alkoholických nápojů místní výroby a vybraných prvotřídníchimportovaných nápojů. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Služby

Animační programy,večerní programy, živá hudba, tenisové kurty (osvětlení a výbava za poplatek),stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, fitness, sauna, vířivka, plážovýfotbal, boccia, vodní gymnastika, šachy, jóga, pilates, turecké lázně, pára,aerobic.

Pláž

Písčitá pláž s oblázky,molo lehátka, slunečníky, matrace a osušky zdarma plážový bar (občerstvenízdarma).

Kaya - Belek Dovolená

Kaya

19.10. - 30.10.2022
Ultra All inclusive
✈ Budapešť

 
29 782 Kč
26 804 Kč

Dovolená Turecko Last Minute 2022 v lokalitě Belek, v Kaya, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 12 dní, 11 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 19. říjen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 30. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Budapešť, s odletem za 24 dní. Pobyt je se stravou formou ultra all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 10 % je nyní aktuálně v ceně 26804,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Kaya je 90 % podle referencí od 5 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Surfování, Tobogány, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Bowling, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Wifi zdarma.

Siam Elegance - Belek Dovolená

Siam Elegance

19.10. - 28.10.2022
Ultra All inclusive
✈ Budapešť

 
26 135 Kč
23 260 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Belek, v ubytovacím zařízení Siam Elegance s počtem hvězdiček: 5, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od středy 19. října do pátku 28. října 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Budapešť s odletem za 24 dní. Tento pobyt je se stravou formou ultra all inclusive. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Siam Elegance levně se slevou 11 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 23260,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená, přímo u moře - přímo u pláže, podzim 2022/2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 299 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Selectum Family Resort Belek - Belek Dovolená

Selectum Family Resort Belek

19.10. - 26.10.2022
Ultra All inclusive
✈ Praha

 
41 587 Kč
31 190 Kč

Dovolená Turecko Last Minute 2022 v lokalitě Belek, v Selectum Family Resort Belek, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 19. říjen 2022 a návratem/příjezdem: středa 26. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 24 dní. Pobyt je se stravou formou ultra all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 25 % je nyní aktuálně v ceně 31190,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená, přímo u moře - přímo u pláže, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Selectum Family Resort Belek je 88 % podle referencí od 16 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 36 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Belek s garancí nejnižší ceny. Dovolená 2022/2023 a Last Minute Belek. Nabídka zájezdů do turecké destinace Belek. Zájezdy All Inclusive. Ubytování v hotelech, apartmánech a bungalovech výhodně. Dovolená Belek.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Turecku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Turecku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Dovolená Belek žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Turecku? Vybírejte pobyt v Turecku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Belek 2022 nebo Belek 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Belek 2022 nebo First Minute Belek 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Belek levně nebo luxusní dovolená Belek.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Turecku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Belek si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Turecku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Turecku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Turecku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Belek. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Belek. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Belek, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Turecku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Turecka objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Turecku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Belek.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Turecku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Turecku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Belek za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Turecku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Belek.

Zajímá vás jak draho je v Turecku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Turecku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Turecku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Turecka.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Turecku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Turecka se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Turecku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Tureckolastminute.cz 2022, všechna práva vyhrazena.