Vyhledávání dovolené v Turecku

Kirbiyik Resort (Ex. Dinler)

Kirbiyik Resort (Ex. Dinler)

Kirbiyik Resort (Ex. Dinler)

24.6. - 6.7.2023
All Inclusive
✈ Praha

 
 
25 412 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Alanya, v ubytovacím zařízení Kirbiyik Resort (Ex. Dinler) s počtem hvězdiček: 5, v délce 13 dní, 12 nocí. Termín ubytování je od soboty 24. června do čtvrtka 6. července 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Kirbiyik Resort (Ex. Dinler), který je aktuálně na prodej online v ceně 25412,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Turecko hotel, léto 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 106 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Kirbiyik Resort (Ex. Dinler) - Turecko Hotel

Kirbiyik Resort (Ex. Dinler)

8.7. - 15.7.2023
All Inclusive
✈ Praha, Brno

 
 
17 790 Kč

Dovolená Turecko 2023 v lokalitě Alanya, v Kirbiyik Resort (Ex. Dinler), s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 8. červenec 2023 a návratem/příjezdem: sobota 15. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Brno, s odletem za 34 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 17790,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Turecko hotel, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Kirbiyik Resort (Ex. Dinler) je 88 % podle referencí od 106 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Kirbiyik Resort (Ex. Dinler) - Turecko Hotel

Kirbiyik Resort (Ex. Dinler)

12.7. - 22.7.2023
All Inclusive
✈ Bratislava

 
32 704 Kč
26 817 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Alanya, v ubytovacím zařízení Kirbiyik Resort (Ex. Dinler) s počtem hvězdiček: 5, v délce 11 dní, 10 nocí. Termín ubytování je od středy 12. července do soboty 22. července 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Bratislava s odletem za 38 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní zájezd do hotelu Kirbiyik Resort (Ex. Dinler) levně se slevou 18 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 26817,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Turecko hotel, léto 2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 106 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Kirbiyik Resort (Ex. Dinler) - Turecko Hotel

Kirbiyik Resort (Ex. Dinler)

23.8. - 28.8.2023
All Inclusive
✈ Praha

 
 
17 148 Kč

Dovolená Turecko First Minute 2023 v lokalitě Alanya, v Kirbiyik Resort (Ex. Dinler), s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 23. srpen 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 28. srpen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 80 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 17148,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Turecko hotel, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Kirbiyik Resort (Ex. Dinler) je 88 % podle referencí od 106 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Kirbiyik Resort (Ex. Dinler) - Turecko Hotel

Kirbiyik Resort (Ex. Dinler)

24.9. - 1.10.2023
All Inclusive
✈ Praha

 
 
15 799 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Alanya, v ubytovacím zařízení Kirbiyik Resort (Ex. Dinler) s počtem hvězdiček: 5, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 24. září do neděle 1. října 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 112 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Kirbiyik Resort (Ex. Dinler) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 15799,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Turecko hotel, podzim 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 106 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).Na této stránce naleznete: Kirbiyik Resort (Ex. Dinler) v Turecku v letovisku Alanya - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Kirbiyik Resort (Ex. Dinler) se stravou formou: all inclusive. Výhodná nabídka ubytování v Turecku v letovisku Alanya. Dovolená Kirbiyik Resort (Ex. Dinler) - Turecko 2023. Kirbiyik Resort (Ex. Dinler).

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Turecku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Turecku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Turecku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Turecku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Turecku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Turecko 2023, Turecko All Inclusive, Turecko Invia, Turecko dovolená, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Tureckolastminute.cz 2023, všechna práva vyhrazena.