Vyhledávání dovolené v Turecku

Relax Beach Hotel (Tosmur)

Relax Beach Hotel (Tosmur)

Relax Beach Hotel (Tosmur)

14.7. - 28.7.2023
All Inclusive
✈ Praha

 
 
34 616 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Alanya, Relax Beach (ex. La Vella), v ubytovacím zařízení Relax Beach Hotel (Tosmur) s počtem hvězdiček: 4, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od pátku 14. července do pátku 28. července 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 40 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní zájezd do hotelu Relax Beach Hotel (Tosmur), který je aktuálně na prodej online v ceně 34616,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Turecko hotel, léto 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 4 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 40 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Relax Beach Hotel (Tosmur) - Turecko Hotel

Relax Beach Hotel (Tosmur)

27.7. - 6.8.2023
All Inclusive
✈ Budapešť

 
 
29 319 Kč

Dovolená Turecko 2023 v lokalitě Alanya, Relax Beach (ex. La Vella), v Relax Beach Hotel (Tosmur), s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 11 dní, 10 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 27. červenec 2023 a návratem/příjezdem: neděle 6. srpen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Budapešť, s odletem za 53 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 29319,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Turecko hotel, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Relax Beach Hotel (Tosmur) je 40 % podle referencí od 4 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Relax Beach Hotel (Tosmur) - Turecko Hotel

Relax Beach Hotel (Tosmur)

28.7. - 1.8.2023
All Inclusive
✈ Praha

 
 
17 762 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Alanya, Relax Beach (ex. La Vella), v ubytovacím zařízení Relax Beach Hotel (Tosmur) s počtem hvězdiček: 4, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od pátku 28. července do úterý 1. srpna 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 54 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní zájezd do hotelu Relax Beach Hotel (Tosmur) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 17762,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Turecko hotel, léto 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 4 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 40 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Relax Beach Hotel (Tosmur) - Turecko Hotel

Relax Beach Hotel (Tosmur)

31.8. - 10.9.2023
All Inclusive
✈ Praha

 
 
27 274 Kč

Dovolená Turecko First Minute 2023 v lokalitě Alanya, Relax Beach (ex. La Vella), v Relax Beach Hotel (Tosmur), s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 11 dní, 10 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 31. srpen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 10. září 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 88 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 27274,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Turecko hotel, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Relax Beach Hotel (Tosmur) je 40 % podle referencí od 4 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Relax Beach Hotel (Tosmur) - Turecko Hotel

Relax Beach Hotel (Tosmur)

5.10. - 19.10.2023
All Inclusive
✈ Budapešť

 
 
25 680 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Alanya, Relax Beach (ex. La Vella), v ubytovacím zařízení Relax Beach Hotel (Tosmur) s počtem hvězdiček: 4, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 5. října do čtvrtka 19. října 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Budapešť s odletem za 123 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Relax Beach Hotel (Tosmur), který je aktuálně na prodej online v ceně 25680,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Turecko hotel, podzim 2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 4 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 40 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).Na této stránce naleznete: Relax Beach Hotel (Tosmur) v Turecku v letovisku Alanya - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Relax Beach Hotel (Tosmur) se stravou formou: all inclusive. Výhodná nabídka ubytování v Turecku v letovisku Alanya. Dovolená Relax Beach Hotel (Tosmur) - Turecko 2023. Relax Beach Hotel (Tosmur).

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Turecku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Turecku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Turecku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Turecku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Turecku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Turecko 2023, Turecko All Inclusive, Turecko Invia, Turecko dovolená, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Tureckolastminute.cz 2023, všechna práva vyhrazena.