Vyhledávání dovolené v Turecku

Serenis

Serenis

Serenis 17.6. - 26.6.

17.6. - 26.6.2022
All Inclusive
✈ Bratislava

 
 
28 896 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Side, v ubytovacím zařízení Serenis s počtem hvězdiček: 5, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 17. června do neděle 26. června 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Bratislava s odletem za 31 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní zájezd do hotelu Serenis, který je aktuálně na prodej online v ceně 28896,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, léto 2022, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 297 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Serenis - Turecko Hotel

Serenis 27.7. - 10.8.

27.7. - 10.8.2022
All Inclusive
✈ Karlovy Vary

 
 
29 919 Kč

Dovolená Turecko First Minute 2022 v lokalitě Side, v Serenis, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 27. červenec 2022 a návratem/příjezdem: středa 10. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Karlovy Vary, s odletem za 71 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 29919,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Serenis je 84 % podle referencí od 297 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Serenis - Turecko Hotel

Serenis 31.7. - 7.8.

31.7. - 7.8.2022
All Inclusive
✈ Bratislava, Budapešť, Piešťany

 
24 977 Kč
23 478 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Side, v ubytovacím zařízení Serenis s počtem hvězdiček: 5, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 31. července do neděle 7. srpna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Bratislava, Budapešť, Piešťany s odletem za 75 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Serenis levně se slevou 6 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 23478,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, léto 2022, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 297 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Serenis - Turecko Hotel

Serenis 24.9. - 8.10.

24.9. - 8.10.2022
All Inclusive
✈ Praha, Brno

 
 
21 469 Kč

Dovolená Turecko First Minute 2022 v lokalitě Side, v Serenis, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 24. září 2022 a návratem/příjezdem: sobota 8. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Brno, s odletem za 130 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 21469,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Serenis je 84 % podle referencí od 297 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.Na této stránce naleznete: Serenis v Turecku v letovisku Side - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Serenis se stravou formou: all inclusive. Výhodná nabídka ubytování v Turecku v letovisku Side. Dovolená Serenis - Turecko 2022. Serenis.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v lokalitě Side? Proč si nevybrat dovolenou v letovisku Side jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Side 2022 nebo Side 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Side? Stačí si vybrat některou z následujících oblíbených sekcí.

Pokud jste si nevybrali v Turecku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Turecku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Turecku jednoduše online podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Turecko 2022 nebo Turecko 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Turecko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí:

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Turecka.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Turecku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Turecka se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Turecku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Tureckolastminute.cz 2022, všechna práva vyhrazena.