Vyhledávání dovolené v Turecku

Podzimní dovolená v Turecku

Podzimní dovolená v Turecku

Emelda Sun Club

1.9. - 11.9.2022
Ultra All inclusive
✈ Košice

 
46 559 Kč
27 470 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Kemer, v ubytovacím zařízení Emelda Sun Club s počtem hvězdiček: 5, v délce 11 dní, 10 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 1. září do neděle 11. září 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Košice s odletem za 107 dní. Tento pobyt je se stravou formou ultra all inclusive. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Emelda Sun Club levně se slevou 41 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 27470,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Podzimní dovolená, podzim 2022, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 139 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 94 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Surfování, Potápěčské centrum, Tobogány, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Bowling, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Wifi zdarma.

Delphin Be Grand - Turecko Podzimní dovolená

Delphin Be Grand

1.9. - 15.9.2022
All Inclusive
✈ Praha

 
 
73 090 Kč

Dovolená Turecko First Minute 2022 v lokalitě Antalya, v Delphin Be Grand, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 1. září 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 15. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 107 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 73090,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Delphin Be Grand je 94 % podle referencí od 127 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětské hřiště, Dětský bazén, Surfování, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol.

Grand Viking - Turecko Podzimní dovolená

Grand Viking

1.9. - 8.9.2022
All Inclusive
✈ Budapešť

 
15 625 Kč
12 500 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Kemer, Grand Viking, v ubytovacím zařízení Grand Viking s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 1. září do čtvrtka 8. září 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Budapešť s odletem za 107 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Grand Viking levně se slevou 20 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 12500,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Podzimní dovolená, podzim 2022, pobytové zájezdy, u moře.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Tobogány, Dětský bazén, Wifi zdarma.

Arsi Paradise Beach - Turecko Podzimní dovolená

Arsi Paradise Beach

1.9. - 8.9.2022
All Inclusive
✈ Budapešť

 
14 751 Kč
13 866 Kč

Dovolená Turecko First Minute 2022 v lokalitě Alanya, Arsi Paradise Beach, v Arsi Paradise Beach, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 1. září 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 8. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Budapešť, s odletem za 107 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 6 % je nyní aktuálně v ceně 13866,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená, pobytové zájezdy, u moře.

Titan Select - Turecko Podzimní dovolená

Titan Select

1.9. - 16.9.2022
Ultra All inclusive
✈ Bratislava

 
37 434 Kč
22 835 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Alanya, v ubytovacím zařízení Titan Select s počtem hvězdiček: 5, v délce 16 dní, 15 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 1. září do pátku 16. září 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Bratislava s odletem za 107 dní. Tento pobyt je se stravou formou ultra all inclusive. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Titan Select levně se slevou 39 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 22835,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Podzimní dovolená, podzim 2022, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 136 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Heaven Beach Apart - Turecko Podzimní dovolená

Heaven Beach Apart

1.9. - 11.9.2022
Ultra All inclusive
✈ Košice

 
41 336 Kč
29 762 Kč

Dovolená Turecko First Minute 2022 v lokalitě Side, v Heaven Beach Apart, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 11 dní, 10 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 1. září 2022 a návratem/příjezdem: neděle 11. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Košice, s odletem za 107 dní. Pobyt je se stravou formou ultra all inclusive. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 28 % je nyní aktuálně v ceně 29762,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená, pobytové zájezdy, u moře.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Surfování, Tobogány, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Bowling, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Wifi zdarma.

Vogue Bodrum - Turecko Podzimní dovolená

Vogue Bodrum

1.9. - 15.9.2022
Ultra All inclusive
✈ Praha

 
 
78 569 Kč

Vogue Bodrum - informace

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Bodrum, Vogue Bodrum, v ubytovacím zařízení Vogue Bodrum s počtem hvězdiček: 5, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 1. září do čtvrtka 15. září 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 107 dní. Tento pobyt je se stravou formou ultra all inclusive. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Vogue Bodrum, který je aktuálně na prodej online v ceně 78569,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Podzimní dovolená, přímo u moře - přímo u pláže, podzim 2022, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 7 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).


Poloha

Luxusní rozlehlý hotelový komplex se nachází v oblasti zálivu Torba Bay a to přímo u 2 písečných pláží s pozvolným vstupem do moře (celková délka 600 m, ke vstupu do vody lze využít 2 mola). Centrum města Bodrum je vzdáleno pouhých 8 km a lze se do něj snadno dopravit díky místní dopravě. V rozsahu do 8 km lze rovněž navštívit řadu zajímavých míst-muzeum, řecký amfiteátr, hrad Bodrum, Bodrum Bar Street aj.). Letiště Milas-Bodrum je vzdáleno cca 25 km.

Vybavení hotelu

Areál o celkové rozloze 200 000 m2 (poslední rekonstrukce v roce 2017) tvoří hlavní 4podlažní budova a řada menších klubových budov vsazených do udržované zeleně. Celkově je areál velmi členitý a skýtá dostatek prostoru. Uvítá Vás luxusní vstupní hala s recepcí a výtahy, lobby s vnitřním barem, ke stravování slouží hlavní bufetová restaurace s dětským sektorem a dalších 5 a´la carte restaurací v různých částech areálu se zaměřením na různé druhy kuchyně (vnitřní i venkovní). K posezení Vám bude k dispozici 8 barů (vnitřní i venkovní, pool snack bary aj.), kavárny, pasticerie, dále společenská místnost, herna, dětský kout, business centrum, internetový koutek (Wi-Fi připojení zdarma), 4 konferenční místnosti (kapacita 45-150 osob), obchůdky, suvenýry, nechybí luxusní hotelové Spa (celková rozloha 3 000 m2) s vnitřním vyhřívaným bazénem, saunami, tureckými lázněmi, parní lázní, masážemi, beauty centrem, kadeřnictvím a skvěle vybaveným fitness. Venkovní areál nabízí 3 velké bazény, dětský bazén, sluneční terasy s lehátky a slunečníky (zdarma, i na hotelové pláži), chloubou hotelu je vlastní aquapark (celková rozloha 12 000 m2) s 20 skluzavkami a tobogány pro děti i dospělé. Další chloubou hotelu je lunapark určen všem věkovým kategoriím s 9 různými atrakcemi, s dětským dinoparkem, motokárami, dračím vlakem, 8D kinem, laser hernou aj. Pro nejmenší hosty je zde zábavný park Portaventura Kids Club o celkové rozloze 5 000 m2 (miniklub 4-7 let, maxiklub 8-12 let a teenagerklub 13-17 let s nespočtem atrakcí (prolézačky, míčkový bazén, kino, trampolíny aj.). K zábavě lze využít tenisové kurty, minifotbal, badminton, biliár, stolní tenis, šipky, boccia a řadu animačních programů pro děti i dospělé (zumba, vodní polo, aerobic aj.). Na pláže lze využít nabídky středisek vodních sportů.

Vybavení pokoje

Luxusně vybavené pokoje se dělí do několika kategorií (liší se umístěním v rámci areálu, výhledem, velikostí a kapacitou. V nabídce hotelu jsou i vily (190-800 m2 s 1-2 samostatnými ložnicemi a vlastním bazénem-na vyžádání. Pokoje typu Superior (cca 55 m2), Deluxe (75 m2) nebo rodinné pokoje (75 m2, samostatná ložnice) mají sociální zařízení se sprchu nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT-TV, Wi-Fi připojení, telefon, trezor a minibar (poplatek), coffee/tea set, balkón nebo terasa (umístění v hlavní budově nebo v bungalovech v zahradě, výhled na moře na vyžádání). V nabídce jsou i bezbariérové pokoje.

Stravování

all inclusive
b-description u-mb-md>

Poloha

Luxusní rozlehlý hotelový komplex se nachází v oblasti zálivu Torba Bay a to přímo u 2 písečných pláží s pozvolným vstupem do moře (celková délka 600 m, ke vstupu do vody lze využít 2 mola). Centrum města Bodrum je vzdáleno pouhých 8 km a lze se do něj snadno dopravit díky místní dopravě. V rozsahu do 8 km lze rovněž navštívit řadu zajímavých míst-muzeum, řecký amfiteátr, hrad Bodrum, Bodrum Bar Street aj.). Letiště Milas-Bodrum je vzdáleno cca 25 km.

Vybavení hotelu

Areál o celkové rozloze 200 000 m2 (poslední rekonstrukce v roce 2017) tvoří hlavní 4podlažní budova a řada menších klubových budov vsazených do udržované zeleně. Celkově je areál velmi členitý a skýtá dostatek prostoru. Uvítá Vás luxusní vstupní hala s recepcí a výtahy, lobby s vnitřním barem, ke stravování slouží hlavní bufetová restaurace s dětským sektorem a dalších 5 a´la carte restaurací v různých částech areálu se zaměřením na různé druhy kuchyně (vnitřní i venkovní). K posezení Vám bude k dispozici 8 barů (vnitřní i venkovní, pool snack bary aj.), kavárny, pasticerie, dále společenská místnost, herna, dětský kout, business centrum, internetový koutek (Wi-Fi připojení zdarma), 4 konferenční místnosti (kapacita 45-150 osob), obchůdky, suvenýry, nechybí luxusní hotelové Spa (celková rozloha 3 000 m2) s vnitřním vyhřívaným bazénem, saunami, tureckými lázněmi, parní lázní, masážemi, beauty centrem, kadeřnictvím a skvěle vybaveným fitness. Venkovní areál nabízí 3 velké bazény, dětský bazén, sluneční terasy s lehátky a slunečníky (zdarma, i na hotelové pláži), chloubou hotelu je vlastní aquapark (celková rozloha 12 000 m2) s 20 skluzavkami a tobogány pro děti i dospělé. Další chloubou hotelu je lunapark určen všem věkovým kategoriím s 9 různými atrakcemi, s dětským dinoparkem, motokárami, dračím vlakem, 8D kinem, laser hernou aj. Pro nejmenší hosty je zde zábavný park Portaventura Kids Club o celkové rozloze 5 000 m2 (miniklub 4-7 let, maxiklub 8-12 let a teenagerklub 13-17 let s nespočtem atrakcí (prolézačky, míčkový bazén, kino, trampolíny aj.). K zábavě lze využít tenisové kurty, minifotbal, badminton, biliár, stolní tenis, šipky, boccia a řadu animačních programů pro děti i dospělé (zumba, vodní polo, aerobic aj.). Na pláže lze využít nabídky středisek vodních sportů.

Vybavení pokoje

Luxusně vybavené pokoje se dělí do několika kategorií (liší se umístěním v rámci areálu, výhledem, velikostí a kapacitou. V nabídce hotelu jsou i vily (190-800 m2 s 1-2 samostatnými ložnicemi a vlastním bazénem-na vyžádání. Pokoje typu Superior (cca 55 m2), Deluxe (75 m2) nebo rodinné pokoje (75 m2, samostatná ložnice) mají sociální zařízení se sprchu nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT-TV, Wi-Fi připojení, telefon, trezor a minibar (poplatek), coffee/tea set, balkón nebo terasa (umístění v hlavní budově nebo v bungalovech v zahradě, výhled na moře na vyžádání). V nabídce jsou i bezbariérové pokoje.

Stravování

all inclusive

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Tenis, Volejbal, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Dětský bazén, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Wifi zdarma.

Grand Zaman Beach - Turecko Podzimní dovolená

Grand Zaman Beach

1.9. - 15.9.2022
All Inclusive
✈ Košice

 
41 916 Kč
23 054 Kč

Dovolená Turecko First Minute 2022 v lokalitě Alanya, v Grand Zaman Beach, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 1. září 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 15. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Košice, s odletem za 107 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 45 % je nyní aktuálně v ceně 23054,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Grand Zaman Beach je 90 % podle referencí od 271 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Wifi zdarma.

Eftalia Village - Turecko Podzimní dovolená

Eftalia Village

1.9. - 14.9.2022
All Inclusive
✈ Praha

 
 
31 590 Kč

Eftalia Village - informace

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Alanya, Eftalia Village, v ubytovacím zařízení Eftalia Village s počtem hvězdiček: 4.5, v délce 14 dní (dvoutýdenní pobyt), 13 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 1. září do středy 14. září 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 107 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Eftalia Village, který je aktuálně na prodej online v ceně 31590,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Podzimní dovolená, podzim 2022, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 318 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).


Vybavení

vstupní hala s recepcí a směnárnouhlavní restaurace, restaurace á la carte s italskými, tureckými a grilovanými specialitami, restaurace na plážilobby bar, bar u bazénu, bar u aquaparku, snack bar, bar na pláži, cukrárnaobchod se suvenýry, kadeřnictví, kosmetický salón, čistírnaWi-Fi připojení v lobby zdarma

Pokoje

standardní pokoje s možností jedné přistýlky pro dítěvětší, standardní pokoje typu Large s možností až dvou přistýlek (minimální obsazenost 2+1)možnost rodinných pokojů až pro 6 osob na vyžádání za příplatekkoupelna, WC, TV/SAT, telefon, vysoušeč vlasůminibar a bezpečnostní schránka za poplatekbalkón nebo terasa

Pláž

hotel se nachází přímo u písečné pláže oddělené místní komunikacívstup na pláž přímo z hotelu podchodem či lávkouna pláži se nachází další bazény a aquaparkyslunečníky a lehátka na pláži zdarma, osušky na vratnou kauci

Sport

venkovní bazény, aquaparkyslunečníky a lehátka u bazénu zdarma, osušky na vratnou kaucivodní a plážové sporty, plážový volejbal, basketbal, šipky, aerobik, biliardstolní tenis, tenisové kurty, fotbalfitness centrum, sauna, pára, masáže, turecké lázněanimační programy, večerní show, živá hudba, diskotéka

Stravování

All inclusive, které zahrnuje:snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby10:00 - 11:00 pozdní snídaně12:00 - 16:00 odpolední lehké občerstveníodpolední káva, čaj, sladké pečivo a zákuskynoční polévka10:00 - 23:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v barech dle otevírací doby stanovené hotelem

Děti

bazén se skluzavkami, hřiště, mini club, hlídání dětí za poplatek

Poznámka

Do Turecka je možné vycestovat pouze s pasem, jehož platnost je ještě minimálně 150 dnů po návratu. Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.


b-description u-mb-md>

Vybavení

vstupní hala s recepcí a směnárnouhlavní restaurace, restaurace á la carte s italskými, tureckými a grilovanými specialitami, restaurace na plážilobby bar, bar u bazénu, bar u aquaparku, snack bar, bar na pláži, cukrárnaobchod se suvenýry, kadeřnictví, kosmetický salón, čistírnaWi-Fi připojení v lobby zdarma

Pokoje

standardní pokoje s možností jedné přistýlky pro dítěvětší, standardní pokoje typu Large s možností až dvou přistýlek (minimální obsazenost 2+1)možnost rodinných pokojů až pro 6 osob na vyžádání za příplatekkoupelna, WC, TV/SAT, telefon, vysoušeč vlasůminibar a bezpečnostní schránka za poplatekbalkón nebo terasa

Pláž

hotel se nachází přímo u písečné pláže oddělené místní komunikacívstup na pláž přímo z hotelu podchodem či lávkouna pláži se nachází další bazény a aquaparkyslunečníky a lehátka na pláži zdarma, osušky na vratnou kauci

Sport

venkovní bazény, aquaparkyslunečníky a lehátka u bazénu zdarma, osušky na vratnou kaucivodní a plážové sporty, plážový volejbal, basketbal, šipky, aerobik, biliardstolní tenis, tenisové kurty, fotbalfitness centrum, sauna, pára, masáže, turecké lázněanimační programy, večerní show, živá hudba, diskotéka

Stravování

All inclusive, které zahrnuje:snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby10:00 - 11:00 pozdní snídaně12:00 - 16:00 odpolední lehké občerstveníodpolední káva, čaj, sladké pečivo a zákuskynoční polévka10:00 - 23:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v barech dle otevírací doby stanovené hotelem

Děti

bazén se skluzavkami, hřiště, mini club, hlídání dětí za poplatek

Poznámka

Do Turecka je možné vycestovat pouze s pasem, jehož platnost je ještě minimálně 150 dnů po návratu. Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Tac Premier Hotel & Spa - Turecko Podzimní dovolená

Tac Premier Hotel & Spa

1.9. - 15.9.2022
Bez stravy
✈ Praha

 
 
92 190 Kč

Dovolená Turecko First Minute 2022 v lokalitě Alanya, v Tac Premier Hotel & Spa, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 1. září 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 15. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 107 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 92190,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Tac Premier Hotel & Spa je 88 % podle referencí od 742 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Tobogány, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bowling, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Diamond Premium & Spa - Turecko Podzimní dovolená

Diamond Premium & Spa

1.9. - 13.9.2022
Ultra All inclusive
✈ Budapešť

 
 
35 353 Kč

Diamond Premium & Spa - informace

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Side, Titreyengol, v ubytovacím zařízení Diamond Premium & Spa s počtem hvězdiček: 5, v délce 13 dní, 12 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 1. září do úterý 13. září 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Budapešť s odletem za 107 dní. Tento pobyt je se stravou formou ultra all inclusive. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Diamond Premium & Spa, který je aktuálně na prodej online v ceně 35353,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Podzimní dovolená, podzim 2022, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 222 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 92 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).


Poloha

Hotelový komplex se nachází v turistickém letovisku Side, které leží v jihoturecké provincii Antalya na pobřeží Středozemního moře. Turecké město Antalya s mezinárodním letištěm je vzdálené asi 70 kilometrů od hotelu. Samotné historické centrum Side leží asi 7 kilometrů od hotelu.

Vybavení

Součástí hotelového komplexu je vstupní hala s recepcí, která je pro hosty k dispozici 24 hodin denně. V hotelu se nachází směnárna, několik restaurací a barů (včetně nočního klubu). U hotelu je bazénový komplex, u kterého jsou lehátka a slunečníky volně k využití.

Ubytování

Moderně zařízený hotel nabízí komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje, které jsou klimatizované. Součástí vybavení pokojů je vlastní sociální zařízení, dále mají hosté k dispozici televizor se satelitními programy, minibar a za poplatek rovněž bezpečnostní schránku. U každého hotelového pokoje je balkon nebo terasa.

Strava

Program ALL INCLUSIVE zahrnuje snídaně, obědy i večeře, které jsou podávány formou bufetu. Dále je během dne připravováno lehké občerstvení. V časovém rozmezí od 10:00 do 24:00 jsou rozlévány nealkoholické a místní alkoholické nápoje. Hotel pravidelně pořádá tématické večery.

Služby

V hotelu jsou pravidelně pořádány denní i večerní animační programy. Hosté si dále mohou zahrát stolní tenis, plážový volejbal či šipky a kulečníky. Na pláži je pro hosty připravena nabídka vodních sportů.

Pláž

Hotel se nachází asi 300 metrů od pláže, která má písčitý povrch. Lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici zdarma.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Půjčovna kol.

Grand Park Lara - Turecko Podzimní dovolená

Grand Park Lara

1.9. - 8.9.2022
All Inclusive
✈ Budapešť

 
22 618 Kč
19 678 Kč

Dovolená Turecko First Minute 2022 v lokalitě Antalya, v Grand Park Lara, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 1. září 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 8. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Budapešť, s odletem za 107 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 13 % je nyní aktuálně v ceně 19678,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Grand Park Lara je 92 % podle referencí od 74 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 794 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Podzimní prázdniny a dovolená v Turecku s garancí nejnižší ceny. Dovolená na podzimní prázniny 2022. Nabídka 2510 zájezdů do Turecka 2022. Podzimní dovolená v Turecku.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Turecku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Turecku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Podzimní dovolená v Turecku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Turecku? Vybírejte pobyt v Turecku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Turecko 2022 nebo Turecko 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Turecko 2022 nebo First Minute Turecko 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Turecko levně nebo luxusní dovolená Turecko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Turecku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Turecko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Turecku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Turecku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Turecku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Turecko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Turecko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Turecko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Turecku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Turecka objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Turecku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Turecko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Turecku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Turecku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Turecko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Turecku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Turecko.

Zajímá vás jak draho je v Turecku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Turecku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Turecku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Turecka.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Turecku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Turecka se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Turecku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Tureckolastminute.cz 2022, všechna práva vyhrazena.