Vyhledávání

Poznávací zájezdy do Turecka 2021

Very Chic - Poznávací zájezdy

Very Chic

12.9. - 26.9.2021
Polopenze
✈ Praha

 
31 009 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Bodrum, v ubytovacím zařízení Very Chic s počtem hvězdiček: 4, v délce 15 dní (dvoutýdennní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od neděle 12. září do neděle 26. září 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 38 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Very Chic, který je aktuálně na prodej online v ceně 31009,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, podzim 2021, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 3 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 80 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

ISTANBUL, BRÁNA ORIENTU - Poznávací zájezdy

ISTANBUL, BRÁNA ORIENTU

16.9. - 19.9.2021
Snídaně
✈ Praha

 
13 490 Kč

Dovolená Turecko 2021 v lokalitě Istanbul, v ISTANBUL, BRÁNA ORIENTU, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 16. září 2021 a návratem/příjezdem: neděle 19. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 42 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 13490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

To nejlepší z Istanbulu + PRINCOVY OSTROVY (letecky z Prahy) - Poznávací zájezdy

To nejlepší z Istanbulu + PRINCOVY OSTROVY (letecky z Prahy)

23.9. - 26.9.2021
Snídaně
✈ Praha

 
14 990 Kč

Rekreace na dovolené v Turecku v letovisku Istanbul, v ubytovacím zařízení To nejlepší z Istanbulu + PRINCOVY OSTROVY (letecky z Prahy) , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 23. září do neděle 26. září 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu To nejlepší z Istanbulu + PRINCOVY OSTROVY (letecky z Prahy) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 14990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, podzim 2021, poznávací zájezdy.

Istanbul letecky - Poznávací zájezdy

Istanbul letecky

25.9. - 28.9.2021
Snídaně

 
11 990 Kč

Dovolená Turecko 2021 v lokalitě Istanbul, v Istanbul letecky, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 25. září 2021 a návratem/příjezdem: úterý 28. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky, s odletem za 51 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 11990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

PERLY ISTANBULU+KRÁSY KAPPADOKIE A TURECKÉ RIVIÉRY - Poznávací zájezdy

PERLY ISTANBULU+KRÁSY KAPPADOKIE A TURECKÉ RIVIÉRY

26.9. - 3.10.2021
Snídaně
✈ Praha

19 960 Kč
9 980 Kč

Rekreace na dovolené v Turecku v letovisku Antalya, v ubytovacím zařízení PERLY ISTANBULU+KRÁSY KAPPADOKIE A TURECKÉ RIVIÉRY , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 26. září do neděle 3. října 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 52 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu PERLY ISTANBULU+KRÁSY KAPPADOKIE A TURECKÉ RIVIÉRY levně se slevou 50 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 9980,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, podzim 2021, poznávací zájezdy.

Istanbul - Poznávací zájezdy

Istanbul

29.9. - 3.10.2021
Snídaně
Autobus

 
5 990 Kč

Dovolená Turecko 2021 v lokalitě Istanbul, v Istanbul, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 29. září 2021 a návratem/příjezdem: neděle 3. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 55 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 5990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

PERLY ISTANBULU+KRÁSY KAPPADOKIE A TURECKÉ RIVIÉRY - Poznávací zájezdy

PERLY ISTANBULU+KRÁSY KAPPADOKIE A TURECKÉ RIVIÉRY

3.10. - 10.10.2021
Snídaně
✈ Praha

19 960 Kč
9 980 Kč

Rekreace na dovolené v Turecku v letovisku Antalya, v ubytovacím zařízení PERLY ISTANBULU+KRÁSY KAPPADOKIE A TURECKÉ RIVIÉRY , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 3. října do neděle 10. října 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 59 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu PERLY ISTANBULU+KRÁSY KAPPADOKIE A TURECKÉ RIVIÉRY levně se slevou 50 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 9980,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, podzim 2021, poznávací zájezdy.

To nejlepší z Istanbulu + PRINCOVY OSTROVY + BURSA (letecky  - Poznávací zájezdy

To nejlepší z Istanbulu + PRINCOVY OSTROVY + BURSA (letecky

6.10. - 10.10.2021
Snídaně
✈ Praha

 
15 990 Kč

Dovolená Turecko First Minute 2021 v lokalitě Istanbul, v To nejlepší z Istanbulu + PRINCOVY OSTROVY + BURSA (letecky , ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 6. říjen 2021 a návratem/příjezdem: neděle 10. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 62 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, v ceně 15990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

Istanbul - perla Orientu - Poznávací zájezdy

Istanbul - perla Orientu

7.10. - 10.10.2021
Snídaně
✈ Praha

 
13 990 Kč

Rekreace na dovolené v Turecku v letovisku Istanbul, v ubytovacím zařízení Istanbul - perla Orientu , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 7. října do neděle 10. října 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 63 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Istanbul - perla Orientu levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 13990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, podzim 2021, poznávací zájezdy.

Istanbul De Luxe - poznávací zájazd - Poznávací zájezdy

Istanbul De Luxe - poznávací zájazd

8.10. - 11.10.2021
Polopenze
✈ Vídeň, Budapešť

 
15 621 Kč

Dovolená Turecko First Minute 2021 v lokalitě Istanbul, v Istanbul De Luxe - poznávací zájazd, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 8. říjen 2021 a návratem/příjezdem: pondělí 11. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, Budapešť, s odletem za 64 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, v ceně 15621,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

PERLY ISTANBULU+KRÁSY KAPPADOKIE A TURECKÉ RIVIÉRY - Poznávací zájezdy

PERLY ISTANBULU+KRÁSY KAPPADOKIE A TURECKÉ RIVIÉRY

10.10. - 17.10.2021
Snídaně
✈ Praha

19 960 Kč
9 980 Kč

Rekreace na dovolené v Turecku v letovisku Antalya, v ubytovacím zařízení PERLY ISTANBULU+KRÁSY KAPPADOKIE A TURECKÉ RIVIÉRY , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 10. října do neděle 17. října 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 66 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu PERLY ISTANBULU+KRÁSY KAPPADOKIE A TURECKÉ RIVIÉRY levně se slevou 50 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 9980,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, podzim 2021, poznávací zájezdy.

Nejkrásnější Istanbul - Poznávací zájezdy

Nejkrásnější Istanbul

28.10. - 31.10.2021
Snídaně

 
13 490 Kč

Dovolená Turecko First Minute 2021 v lokalitě Istanbul, v Nejkrásnější Istanbul, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 28. říjen 2021 a návratem/příjezdem: neděle 31. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky, s odletem za 84 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 13490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 20 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: ️ Garance nejnižší ceny poznávacích zájezdů do Turecka 2021. Zájezdy za poznáním do Turecka Last Minute. Nabídka 7006 zájezdů do Turecka. Poznávací zájezdy do Turecka 2021.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Turecku? Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2021/2022 za nejlepší možné ceny online. Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Turecku.

Pokud jste si nevybrali v Poznávací zájezdy do Turecka 2021 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Turecku? Proč si nevybrat pobyt v Turecku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Turecko 2021 nebo Turecko 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Turecko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Turecku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Turecko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Turecku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Turecku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Turecku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Turecko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Turecko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Turecko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Turecku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Turecka objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Turecku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Turecko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Turecku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Turecku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Turecko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Turecku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Turecko.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Turecka.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Turecku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Turecka se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Turecku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Tureckolastminute.cz 2021, všechna práva vyhrazena.