Vyhledávání

Turecko květen 2022

Malhun - v květnu

Malhun

6.5. - 13.5.2022
Snídaně
✈ Frankfurt

 
9 866 Kč

Rekreace na dovolené v Turecku v letovisku Fethiye, v ubytovacím zařízení Malhun s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pátku 6. května do pátku 13. května 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Frankfurt s odletem za 274 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Malhun levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9866,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, jaro 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 7 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 66 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Letecký Zájazd Do Istanbulu - v květnu

Letecký Zájazd Do Istanbulu

6.5. - 9.5.2022
Snídaně
✈ Vídeň

 
11 908 Kč

Dovolená Turecko First Minute 2022 v lokalitě Istanbul, Turecko, v Letecký Zájazd Do Istanbulu, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 6. květen 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 9. květen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 274 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 11908,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, eurovíkendy.

To nejlepší z Istanbulu (letecky z Prahy) - v květnu

To nejlepší z Istanbulu (letecky z Prahy)

12.5. - 15.5.2022
Snídaně
✈ Praha

 
15 590 Kč

Rekreace na dovolené v Turecku v letovisku Istanbul, v ubytovacím zařízení To nejlepší z Istanbulu (letecky z Prahy) , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 12. května do neděle 15. května 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 280 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu To nejlepší z Istanbulu (letecky z Prahy), který je aktuálně na prodej online v ceně 15590,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, jaro 2022, poznávací zájezdy.

To Nejlepší Z Istanbulu (Letecky Z Prahy) - v květnu

To Nejlepší Z Istanbulu (Letecky Z Prahy)

12.5. - 15.5.2022
Snídaně
✈ Praha

 
15 590 Kč

Dovolená Turecko First Minute 2022 v lokalitě Istanbul, v To Nejlepší Z Istanbulu (Letecky Z Prahy), ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 12. květen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 15. květen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 280 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, v ceně 15590,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, eurovíkendy.

Aquasis Deluxe - v květnu

Aquasis Deluxe

28.5. - 11.6.2022
Ultra All inclusive
✈ Praha

 
36 819 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Kusadasi, v ubytovacím zařízení Aquasis Deluxe s počtem hvězdiček: 5, v délce 15 dní (dvoutýdennní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od soboty 28. května do soboty 11. června 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 296 dní. Tento pobyt je se stravou formou ultra all inclusive. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Aquasis Deluxe, který je aktuálně na prodej online v ceně 36819,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, jaro 2022, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 258 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Tusan Beach Resort - v květnu

Tusan Beach Resort

28.5. - 4.6.2022
All Inclusive
✈ Praha

 
21 679 Kč

Dovolená Turecko First Minute 2022 v lokalitě Kusadasi, v Tusan Beach Resort, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 28. květen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 4. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 296 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Využijte výhodný jarní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 21679,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Tusan Beach Resort je 88 % podle referencí od 180 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Pine Bay Holiday Resort - v květnu

Pine Bay Holiday Resort

28.5. - 11.6.2022
All Inclusive
✈ Praha

 
31 039 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Kusadasi, v ubytovacím zařízení Pine Bay Holiday Resort s počtem hvězdiček: 5, v délce 15 dní (dvoutýdennní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od soboty 28. května do soboty 11. června 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 296 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Pine Bay Holiday Resort, který je aktuálně na prodej online v ceně 31039,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, jaro 2022, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 101 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Aquasis Deluxe - v květnu

Aquasis Deluxe

28.5. - 4.6.2022
Ultra All inclusive
✈ Praha

 
22 409 Kč

Dovolená Turecko First Minute 2022 v lokalitě Kusadasi, v Aquasis Deluxe, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 28. květen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 4. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 296 dní. Pobyt je se stravou formou ultra all inclusive. Využijte výhodný jarní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 22409,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Aquasis Deluxe je 90 % podle referencí od 258 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Tusan Beach Resort - v květnu

Tusan Beach Resort

28.5. - 11.6.2022
All Inclusive
✈ Praha

 
33 949 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Kusadasi, v ubytovacím zařízení Tusan Beach Resort s počtem hvězdiček: 5, v délce 15 dní (dvoutýdennní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od soboty 28. května do soboty 11. června 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 296 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Tusan Beach Resort, který je aktuálně na prodej online v ceně 33949,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, jaro 2022, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 180 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Paloma Family Club - v květnu

Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Bar, Hotelová restaurace, Kuchyňský kout

vzdálenost od pláže: 200 m, vzdálenost od centra města: 1000 m.

Paloma Family Club

28.5. - 11.6.2022
All Inclusive
✈ Praha

 
19 249 Kč

Dovolená Turecko First Minute 2022 v lokalitě Bodrum, Paloma Family Club, v Paloma Family Club, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 28. květen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 11. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 296 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Využijte výhodný jarní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 19249,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Paloma Family Club je 84 % podle referencí od 5 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Trendy Beach Side - v květnu

Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Surfování, Fitness, Hotelová restaurace, Hotel bez dětí

vzdálenost od pláže: 0 m, vzdálenost od centra města: 800 m.

Trendy Beach Side

29.5. - 5.6.2022
All Inclusive
✈ Praha, Brno, Ostrava

 
20 299 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Side, Trendy Beach Side, v ubytovacím zařízení Trendy Beach Side s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 29. května do neděle 5. června 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Brno, Ostrava s odletem za 297 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Trendy Beach Side, který je aktuálně na prodej online v ceně 20299,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, přímo u moře - přímo u pláže, jaro 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 42 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

To nejlepší z Istanbulu + PRINCOVY OSTROVY + MOŘE (letecky z - v květnu

To nejlepší z Istanbulu + PRINCOVY OSTROVY + MOŘE (letecky z

31.5. - 5.6.2022
Snídaně
✈ Praha

 
16 990 Kč

Dovolená Turecko First Minute 2022 v lokalitě Istanbul, v To nejlepší z Istanbulu + PRINCOVY OSTROVY + MOŘE (letecky z, ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 31. květen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 5. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 299 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, v ceně 16990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 12 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Dovolená v Turecku v květnu 2022.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v Turecku v květnu 2022 online. Last Minute a First Minute zájezdy do Turecka. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Turecko květen 2022.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Turecku? Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2021/2022 za nejlepší možné ceny online. Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Turecku.

Pokud jste si nevybrali v Turecko květen 2022 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Turecku? Proč si nevybrat pobyt v Turecku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Turecko 2021 nebo Turecko 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Turecko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Turecku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Turecko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Turecku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Turecku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Turecku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Turecko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Turecko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Turecko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Turecku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Turecka objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Turecku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Turecko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Turecku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Turecku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Turecko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Turecku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Turecko.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Turecka.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Turecku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Turecka se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Turecku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Tureckolastminute.cz 2021, všechna práva vyhrazena.