Vyhledávání dovolené v Turecku

Istanbul v květnu 2023

Istanbul v květnu 2023

Orient Express

1.5. - 3.5.2023
Snídaně
✈ Krakov, Katovice, Vratislav

 
19 162 Kč
18 204 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Istanbul, v ubytovacím zařízení Orient Express s počtem hvězdiček: 4, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pondělí 1. května do středy 3. května 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 144 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Orient Express levně se slevou 5 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 18204,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, jaro 2023, pobytové zájezdy.

Atlantis Royal - Istanbul v květnu

Atlantis Royal

1.5. - 4.5.2023
Bez stravy
✈ Praha, Vídeň

 
 
11 609 Kč

Dovolená Turecko First Minute 2023 v lokalitě Istanbul, v Atlantis Royal, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 1. květen 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 4. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 144 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 11609,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, pobytové zájezdy.

Ramada By Wyndham İstanbul Taksim - Istanbul v květnu

Ramada By Wyndham İstanbul Taksim

1.5. - 6.5.2023
Snídaně
✈ Praha, Vídeň

 
 
21 429 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Istanbul, v ubytovacím zařízení Ramada By Wyndham İstanbul Taksim s počtem hvězdiček: 4, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od pondělí 1. května do soboty 6. května 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 144 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Ramada By Wyndham İstanbul Taksim, který je aktuálně na prodej online v ceně 21429,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, jaro 2023, pobytové zájezdy.

Ramada By Wyndham İstanbul Taksim - Istanbul v květnu

Ramada By Wyndham İstanbul Taksim

2.5. - 7.5.2023
Snídaně
✈ Praha, Vídeň

 
 
20 999 Kč

Dovolená Turecko First Minute 2023 v lokalitě Istanbul, v Ramada By Wyndham İstanbul Taksim, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 2. květen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 7. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 145 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 20999,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, pobytové zájezdy.

Atlantis Royal - Istanbul v květnu

Atlantis Royal

3.5. - 7.5.2023
Bez stravy
✈ Praha, Vídeň

 
 
124 259 Kč

Rekreace na dovolené v Turecku v letovisku Istanbul, v ubytovacím zařízení Atlantis Royal s počtem hvězdiček: 3, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 3. května do neděle 7. května 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 146 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Atlantis Royal, který je aktuálně na prodej online v ceně 124259,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, jaro 2023, pobytové zájezdy.

Ramada Istanbul Old City - Istanbul v květnu

Ramada Istanbul Old City

5.5. - 7.5.2023
Bez stravy
✈ Krakov, Katovice, Vratislav

 
 
14 456 Kč

Dovolená Turecko First Minute 2023 v lokalitě Istanbul, v Ramada Istanbul Old City, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny o víkendu, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 5. květen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 7. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Krakov, Katovice, Vratislav, s odletem za 148 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 14456,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, pobytové zájezdy.

Ramada By Wyndham İstanbul Taksim - Istanbul v květnu

Ramada By Wyndham İstanbul Taksim

6.5. - 9.5.2023
Snídaně
✈ Praha, Vídeň

 
 
15 549 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Istanbul, v ubytovacím zařízení Ramada By Wyndham İstanbul Taksim s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od soboty 6. května do úterý 9. května 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 149 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Ramada By Wyndham İstanbul Taksim levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 15549,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, jaro 2023, pobytové zájezdy.

Santa Sophia - Istanbul v květnu

Santa Sophia

9.5. - 12.5.2023
Bez stravy
✈ Praha, Vídeň

 
 
11 719 Kč

Dovolená Turecko First Minute 2023 v lokalitě Istanbul, v Santa Sophia, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 9. květen 2023 a návratem/příjezdem: pátek 12. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 152 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 11719,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, pobytové zájezdy.

Santa Sophia - Istanbul v květnu

Santa Sophia

11.5. - 14.5.2023
Snídaně
✈ Praha, Vídeň

 
11 488 Kč
10 339 Kč

Rekreace na dovolené v Turecku v letovisku Istanbul, v ubytovacím zařízení Santa Sophia s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 11. května do neděle 14. května 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 154 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Santa Sophia levně se slevou 10 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 10339,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, jaro 2023, pobytové zájezdy.

Istanbul - Istanbul v květnu

Istanbul

11.5. - 14.5.2023
Snídaně
✈ Praha

 
 
13 653 Kč

Dovolená Turecko First Minute 2023 v lokalitě Istanbul, v Istanbul, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 11. květen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 14. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 154 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 13653,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, eurovíkendy.

Santa Sophia - Istanbul v květnu

Santa Sophia

12.5. - 18.5.2023
Snídaně
✈ Praha, Vídeň

 
15 952 Kč
13 719 Kč

Rekreace na dovolené v Turecku v letovisku Istanbul, v ubytovacím zařízení Santa Sophia s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od pátku 12. května do čtvrtka 18. května 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 155 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Santa Sophia levně se slevou 14 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 13719,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, jaro 2023, pobytové zájezdy.

Ramada By Wyndham İstanbul Taksim - Istanbul v květnu

Ramada By Wyndham İstanbul Taksim

13.5. - 18.5.2023
Snídaně
✈ Praha, Vídeň

 
 
21 959 Kč

Dovolená Turecko First Minute 2023 v lokalitě Istanbul, v Ramada By Wyndham İstanbul Taksim, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 13. květen 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 18. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 156 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 21959,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 29 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Dovolená Istanbul v květnu 2023. Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v letovisku Istanbul v květnu 2023 online. Last Minute a First Minute zájezdy do Turecka. Istanbul v květnu 2023.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Turecku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Turecku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Istanbul v květnu 2023 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Turecku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Turecku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Istanbul 2023, Istanbul Invia, atd.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Turecku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Istanbul si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Turecku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Turecku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Turecku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Istanbul. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Istanbul. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Istanbul, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Turecku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Turecka objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Turecku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Istanbul.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Turecku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Turecku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Istanbul za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Turecku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Istanbul.

Zajímá vás jak draho je v Turecku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Turecku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Turecku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Turecka.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Turecku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Turecka se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Turecku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Tureckolastminute.cz 2022, všechna práva vyhrazena.