Vyhledávání dovolené v Turecku

Dovolená Turecko - říjen 2023

Dovolená Turecko - říjen 2023

Selectum Luxury Oriental (Ex. Asteria Kemer Resort)

1.10. - 10.10.2023
Ultra All inclusive
✈ Praha

 
206 652 Kč
136 390 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Kemer, Çamyuva, v ubytovacím zařízení Selectum Luxury Oriental (Ex. Asteria Kemer Resort) s počtem hvězdiček: 5, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od neděle 1. října do úterý 10. října 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tento pobyt je se stravou formou ultra all inclusive. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Selectum Luxury Oriental (Ex. Asteria Kemer Resort) levně se slevou 34 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 136390,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Turecko v říjnu, přímo u moře - přímo u pláže, podzim 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 52 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Dovolená Turecko - říjen 2023 - Liu Resort

Liu Resort

1.10. - 8.10.2023
Ultra All inclusive
✈ Praha

 
43 215 Kč
40 190 Kč

Dovolená Turecko Super Last Minute 2023 v lokalitě Side, Liu Resort, v Liu Resort, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 1. říjen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 8. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 6 dní. Pobyt je se stravou formou ultra all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 7 % je nyní aktuálně v ceně 40190,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Turecko v říjnu, pobytové zájezdy. Speciálně jóga, s masážemi, s restaurací. Průměrné hodnocení Liu Resort je 92 % podle referencí od 8 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Dovolená Turecko - říjen 2023 - Akka Private Villas

Akka Private Villas

1.10. - 15.10.2023
Ultra All inclusive
✈ Praha

 
 
227 052 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Kemer, v ubytovacím zařízení Akka Private Villas s počtem hvězdiček: 5, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od neděle 1. října do neděle 15. října 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tento pobyt je se stravou formou ultra all inclusive. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Akka Private Villas, který je aktuálně na prodej online v ceně 227052,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Turecko v říjnu, podzim 2023, pobytové zájezdy.

Dovolená Turecko - říjen 2023 - Akka Private Villas

Akka Private Villas

1.10. - 13.10.2023
Ultra All inclusive
✈ Praha

 
 
196 227 Kč

Dovolená Turecko Super Last Minute 2023 v lokalitě Kemer, v Akka Private Villas, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 13 dní, 12 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 1. říjen 2023 a návratem/příjezdem: pátek 13. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 6 dní. Pobyt je se stravou formou ultra all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 196227,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Turecko v říjnu, pobytové zájezdy.

Dovolená Turecko - říjen 2023 - Bonn Beach Hotel By Rrh&R

Bonn Beach Hotel By Rrh&R

1.10. - 8.10.2023
All Inclusive
✈ Praha

 
14 311 Kč
13 023 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Kemer, v ubytovacím zařízení Bonn Beach Hotel By Rrh&R s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 1. října do neděle 8. října 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Bonn Beach Hotel By Rrh&R levně se slevou 9 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 13023,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Turecko v říjnu, podzim 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 10 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 64 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Tobogány, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Dovolená Turecko - říjen 2023 - Lujo Bodrum

Lujo Bodrum

2.10. - 9.10.2023
All Inclusive
✈ Praha

 
 
122 790 Kč

Dovolená Turecko Last Minute 2023 v lokalitě Bodrum, Lujo Bodrum, v Lujo Bodrum, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 2. říjen 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 9. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 7 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 122790,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Turecko v říjnu, přímo u moře - přímo u pláže, pobytové zájezdy. Speciálně jóga, písečná pláž, s masážemi, s restaurací.

Dovolená Turecko - říjen 2023 - Imparator

Imparator

2.10. - 9.10.2023
Snídaně
✈ Bratislava

 
 
16 004 Kč

Imparator - informace

Rekreace na dovolené v Turecku v letovisku Fethiye, Imparator, v ubytovacím zařízení Imparator s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pondělí 2. října do pondělí 9. října 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Bratislava s odletem za 7 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Imparator levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 16004,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Turecko v říjnu, podzim 2023, pobytové zájezdy. Speciálně s delegátem.


Príjemný oddych v prírode

Doprajte si pobyt ďaleko od preľudnených komerčných letovísk, v čarokrásnom prostredí chýrnej MODREJ LAGÚNY a ÚDOLIA MOTÝĽOV v letovisku ÖLÜDENIZ. Pri mori si tu môžete užiť plávanie, šnorchlovanie, prechádzky a hry v plytkej vode po celom pobreží. Pre ľudský organizmus je tu pobyt pri mori veľmi blahodárny. Kombinácia morskej vody nabitej soľou a minerálmi a éterických vôní z okolitých rozľahlých hôr a lesov má protialergické účinky a priaznivo pôsobí na dýchacie ústrojenstvo. Človek tu pri mori naberie novú energiu a príjemne si zlepší náladu.

Jedinečný hotelový komplex v prírode

Nádherný, originálne architektonicky riešený hotel v prekrásnej prírode (more, hory, borovicový les) na brehu Egejského mora, v oblasti Ölüdeniz. Jedinečná ponuka pre tých, ktorí hľadajú dovolenku v krásnom a pokojnom prírodnom prostredí, mimo veľké davy turistov. Hotelová pláž, veľká, široká, s prekrásnym kúpaním je asi 5 minút pešo od areálu hotela. Prírodná rezervácia s jednou z najkrásnejších pláží Turecka je od hotela asi 10 minút pešo po pláži a predstavuje jedinečné miesto na šnorchlovanie, pozorovanie podmorského sveta a kúpanie v kryštáľovočistých vodách MODREJ LAGÚNY. Odporúčame klientom, ktorí hľadajú miesto mimo preľudnené letoviská a rušné veľké hotelové rezorty, miesto, kde budú mať počas pobytu kľud a nádherne si oddýchnu v prírode (more, hory, borovicový les). Hotel je obľúbený aj ako CIEĽ SVADOBNEJ CESTY či ako romantický cieľ pre páry / dvojice.

Ölüdeniz

V oblasti Ölüdeniz je po celú sezónu príjemne vlažná a priezračne čistá voda. Vzduch je prevoňaný okolitou prírodou a nabitý soľou a minerálmi. Pobyt si tu môžete spestriť zbieraním kamienkov, mušličiek, prechádzkami či už po pláži alebo v uličkách plných posedení, kaviarní a obchodíkov s milými drobnosťami na pamiatku. Najobľúbenejším zážitkom je kúpanie a šnorchlovanie v oblasti Modrej Lagúny. Pobyty sú vhodné pre všetky vekové kategórie, prednostne však pre dvojice a páry dospelých, ktorí prahnú po romanticky krásnej dovolenke.

Výlety a aktivity

V prípade, že zatúžite po spoznávaní, môžete si vybrať z mnohých aktivít a výletov, ktoré si zakúpite na recepcii hotela alebo v ktorejkoľvek z miestnych cestovných agentúr. Nech už si pobyt v Ölüdeniz zariadite akokoľvek, veríme, že si tieto miesta zamilujete a prežijete tu krásnu a nezabudnuteľnú dovolenku.

Komplexné služby s našou CK

Cena u nás vždy obsahuje letenky s miestenkami tak, aby ste počas letu tam i späť sedeli spolu. Dovolenková batožina do podpalubia je vždy súčasťou ceny zájazdu.Samozrejmosťou je aj pohodlný transfer letisko-hotel-letisko. Zabezpečené máte všetko potrebné a môžete si tak bezstarostne a pohodlne užívať zaslúženú dovolenku ...

Cena zahrňuje:

letenky, miestenky, batožinu, transfer letisko hote letisko, pekné ubytovanie a stravu

Cena nezahrňuje:

služby delegáta, program si klienti robia sami, poistenie klientom zajednáme na vyžiadanie
b-description u-mb-md>

Príjemný oddych v prírode

Doprajte si pobyt ďaleko od preľudnených komerčných letovísk, v čarokrásnom prostredí chýrnej MODREJ LAGÚNY a ÚDOLIA MOTÝĽOV v letovisku ÖLÜDENIZ. Pri mori si tu môžete užiť plávanie, šnorchlovanie, prechádzky a hry v plytkej vode po celom pobreží. Pre ľudský organizmus je tu pobyt pri mori veľmi blahodárny. Kombinácia morskej vody nabitej soľou a minerálmi a éterických vôní z okolitých rozľahlých hôr a lesov má protialergické účinky a priaznivo pôsobí na dýchacie ústrojenstvo. Človek tu pri mori naberie novú energiu a príjemne si zlepší náladu.

Jedinečný hotelový komplex v prírode

Nádherný, originálne architektonicky riešený hotel v prekrásnej prírode (more, hory, borovicový les) na brehu Egejského mora, v oblasti Ölüdeniz. Jedinečná ponuka pre tých, ktorí hľadajú dovolenku v krásnom a pokojnom prírodnom prostredí, mimo veľké davy turistov. Hotelová pláž, veľká, široká, s prekrásnym kúpaním je asi 5 minút pešo od areálu hotela. Prírodná rezervácia s jednou z najkrásnejších pláží Turecka je od hotela asi 10 minút pešo po pláži a predstavuje jedinečné miesto na šnorchlovanie, pozorovanie podmorského sveta a kúpanie v kryštáľovočistých vodách MODREJ LAGÚNY. Odporúčame klientom, ktorí hľadajú miesto mimo preľudnené letoviská a rušné veľké hotelové rezorty, miesto, kde budú mať počas pobytu kľud a nádherne si oddýchnu v prírode (more, hory, borovicový les). Hotel je obľúbený aj ako CIEĽ SVADOBNEJ CESTY či ako romantický cieľ pre páry / dvojice.

Ölüdeniz

V oblasti Ölüdeniz je po celú sezónu príjemne vlažná a priezračne čistá voda. Vzduch je prevoňaný okolitou prírodou a nabitý soľou a minerálmi. Pobyt si tu môžete spestriť zbieraním kamienkov, mušličiek, prechádzkami či už po pláži alebo v uličkách plných posedení, kaviarní a obchodíkov s milými drobnosťami na pamiatku. Najobľúbenejším zážitkom je kúpanie a šnorchlovanie v oblasti Modrej Lagúny. Pobyty sú vhodné pre všetky vekové kategórie, prednostne však pre dvojice a páry dospelých, ktorí prahnú po romanticky krásnej dovolenke.

Výlety a aktivity

V prípade, že zatúžite po spoznávaní, môžete si vybrať z mnohých aktivít a výletov, ktoré si zakúpite na recepcii hotela alebo v ktorejkoľvek z miestnych cestovných agentúr. Nech už si pobyt v Ölüdeniz zariadite akokoľvek, veríme, že si tieto miesta zamilujete a prežijete tu krásnu a nezabudnuteľnú dovolenku.

Komplexné služby s našou CK

Cena u nás vždy obsahuje letenky s miestenkami tak, aby ste počas letu tam i späť sedeli spolu. Dovolenková batožina do podpalubia je vždy súčasťou ceny zájazdu.Samozrejmosťou je aj pohodlný transfer letisko-hotel-letisko. Zabezpečené máte všetko potrebné a môžete si tak bezstarostne a pohodlne užívať zaslúženú dovolenku ...

Cena zahrňuje:

letenky, miestenky, batožinu, transfer letisko hote letisko, pekné ubytovanie a stravu

Cena nezahrňuje:

služby delegáta, program si klienti robia sami, poistenie klientom zajednáme na vyžiadanie

Dovolená Turecko - říjen 2023 - Imparator

Imparator

2.10. - 6.10.2023
All Inclusive
✈ Bratislava

 
 
14 524 Kč

Dovolená Turecko Last Minute 2023 v lokalitě Fethiye, Imparator, v Imparator, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 2. říjen 2023 a návratem/příjezdem: pátek 6. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Bratislava, s odletem za 7 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 14524,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Turecko v říjnu, pobytové zájezdy. Speciálně s delegátem.

Ubytování
Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Bar, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Wifi zdarma.

Barut Fethiye Sensatori

Barut Fethiye Sensatori

2.10. - 9.10.2023
All Inclusive
✈ Katovice

 
31 482 Kč
24 871 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Turecku v letovisku Fethiye, Barut Fethiye Sensatori, v ubytovacím zařízení Barut Fethiye Sensatori s počtem hvězdiček: 5, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pondělí 2. října do pondělí 9. října 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 7 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Barut Fethiye Sensatori levně se slevou 21 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 24871,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Turecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Turecko v říjnu, přímo u moře - přímo u pláže, podzim 2023, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Tenis, Volejbal, Fitness, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Rixos Premium Gocek

Rixos Premium Gocek

2.10. - 9.10.2023
All Inclusive
✈ Praha

 
 
69 590 Kč

Dovolená Turecko Last Minute 2023 v lokalitě Fethiye, Rixos Premium Gocek, v Rixos Premium Gocek, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 2. říjen 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 9. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 7 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 69590,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Turecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Turecko v říjnu, pobytové zájezdy. Speciálně s masážemi, s restaurací, se saunou, wellness pobyt.


Zobrazeno 1-10 z celkem 126 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Turecko říjen 2023. Garance nejnižší ceny dovolené v Turecku v říjnu 2023. Rezervaci dovolené v Turecku v říjnu 2023 výhodně online. Last Minute a First Minute zájezdy do Turecka. Dovolená Turecko - říjen 2023.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Turecku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Turecku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Dovolená Turecko - říjen 2023 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Turecku? Vybírejte pobyt v Turecku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Turecko 2023 nebo Turecko 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Turecko 2023 nebo First Minute Turecko 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Turecko levně nebo luxusní dovolená Turecko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Turecku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Turecko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Turecku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Turecku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Turecku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Turecko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Turecko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Turecko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Turecku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Turecka objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Turecku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Turecko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Turecku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Turecku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Turecko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Turecku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Turecko.

Zajímá vás jak draho je v Turecku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Turecku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Turecku.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Tureckolastminute.cz 2023, všechna práva vyhrazena.